Marcin Przeździecki

O trenerze

1 dan
Pomysłodawca, założyciel , prezes, ale jak sam o sobie mówi przede wszystkim aktywny i uwielbiający swoją pracę trener Klubu Kuma Judo. Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wieloletni zawodnik i wychowanek klubu AZS-AWF Warszawa. Swój warsztat szlifował między innymi pracując jako trener w klubie najwybitniejszego polskiego judoki Pawła Nastuli. Niedościgniony w pracy z najmłodszymi. Niestraszne mu nawet 25 osobowe grupy 3 latków. Drugą jego pasją jest narciarstwo zjazdowe, które z powodzeniem zaszczepia dzieciakom podczas zimowych obozów sportowych.

Paweł Bukowski

O trenerze

Posiadacz stopnia mistrzowskiego - 1 dan.
Trener Judo II stopnia.
Instruktor pływania oraz gimnastyki sportowej.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Swoją przygodę z judo rozpoczął 22 lata temu w klubie AZS AWF Warszawa, gdzie jako zawodnik startował zarówno na turniejach ogólnopolskich jak i zagranicznych.
Dzisiaj jego pasją i zamiłowaniem jest prowadzenie zajęć z najmłodszymi. Swój warsztat trenerski doskonali od 10 lat prowadząc zajęcia z dziećmi w wieku od 3 do 13 lat.
Aktualnie trener, vice prezes Kuma Judo.
Na zajęciach zwraca największą uwagę na bezpieczeństwo, dyscyplinę, a przede wszystkim na pozytywną atmosferę wśród ćwiczących.
Kolejną pasją trenera są dalekie podróże i poznawanie ciekawych ludzi.

Artur Szafraniec

O trenerze

Paweł Wojciechowski

O trenerze

1 dan
W połowie Polak, a w połowie Japończyk ;) Zawsze uśmiechnięty ale stanowczy, bardzo wymagający, nieformalny szef wszystkich szefów ;) Wieloletni zawodnik i wychowanek klubu AZS-AWF Warszawa. Filantrop, hobbystycznie triathlonista, w niedalekiej przyszłości planuje ukończyć IRONMANA. Ponadto instruktor narciarstwa zjazdowego.

Piotr Pojawa

O trenerze

3 dan
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Obecnie cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Sport w jego życiu odgrywa bardzo ważną rolę, przygodę z judo rozpoczął już w szkole podstawowej. Aktualnie posiada stopień mistrzowski 3 dan. Ponadto instruktor snowboardu oraz windsurfingu. Hobbystycznie lubi biegać, w niedalekiej przeszłości udało mu się ukończyć maraton biegowy. Posiada doświadczenie w nauczaniu i doskonaleniu judo dzieci i dorosłych. Na zajęciach zawsze zwraca uwagę by panowała pozytywna atmosfera, która ułatwia naukę i zachęca do ćwiczenia.

Radosław Koszczyński

O trenerze

3 Dan
Absolwent Warszawskiego AWF-u na kierunku Wychowanie Fizyczne. Instruktor Judo oraz Trener Kulturystyki. Posiadacz stopnia mistrzowskiego 3 Dan. Swoją przygodę z judo rozpoczął w wieku sześciu lat w Bydgoskiej Polonii, gdzie zaszczepiła się w nim pasja do Judo. Czynny zawodnik AZS AWF Warszawa. Były członek Kadry Narodowej seniorów oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz Pucharu Europy. Obecnie swoją pasję i wiedzę zdobytą przez lata sportu wyczynowego, przekazuje nowemu pokoleniu sportowców. Na zajęciach zwraca uwagę na bezpieczeństwo, dyscyplinę oraz dobrą atmosferę.

Dominika Dudek

O trenerzeZapraszamy

do polubienia naszej strony na facebooku, dzięki której mamy z Wami nieustanny kontakt.

facebook.com/KumaJudo

Zamieszczamy tam bieżące informacje na temat zajęć, zawodów, obozów oraz konkursów :)

oraz na:

instagram.com/KumaJudo

Znajdziecie tu wiele fajnych zdjęć z klubowych zajęć judo oraz naszych obozów letnich i zimowych!

Nasi Partnerzy:

  • Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez KUMA JUDO współfinansuje m.st. Warszawa
  • Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez KUMA JUDO współfinansuje m.st. Warszawa